6 Evaldas Rastenis 38:40 20 3/6 50% 2/10 20% 8/8 100% 50/5 3 2 5 0 2 11 23 -7
11 Marius Tenikaitis 29:52 12 6/11 54.5% 0/0 0% 0/0 0% 60/6 2 0 4 0 2 1 10 +2
13 Arūnas Pranevičius 36:14 6 1/2 50% 1/3 33.3% 1/2 50% 62/4 1 3 4 0 4 2 6 +9
15 Remigijus Sugintas 29:16 14 1/3 33.3% 4/5 80% 0/0 0% 80/8 2 0 1 0 5 0 15 +2
77 Deividas Aukštuolis 32:21 16 3/7 42.8% 1/3 33.3% 7/10 70% 30/3 2 4 4 0 2 4 14 -9
Teltonika
6 Dominykas Zupkauskas 35:57 16 5/12 41.6% 1/3 33.3% 3/6 50% 81/7 13 6 6 0 2 5 28 +9
7 Ernestas Palskis 31:49 20 4/8 50% 3/6 50% 3/3 100% 91/8 0 0 4 1 3 6 22 +12
11 Gediminas Idzelis 20:30 4 2/4 50% 0/0 0% 0/0 0% 30/3 0 0 1 0 3 0 1 +16
13 Antanas Šegžda 22:13 5 1/2 50% 1/3 33.3% 0/0 0% 00/0 1 0 0 0 4 1 0 +8
51 Žilvinas Rubliauskas 37:04 19 4/9 44.4% 3/6 50% 2/4 50% 70/7 1 3 4 0 2 2 16 +2

Antanas Šegžda, Teltonika

Tiek mes Narestą, tiek jie mus, pažįstame ypač gerai, nes skaičiuojant mūsų tarpusavio susitikimus B/C/Įmonių lygose, tai buvo jau 12 susitikimas. Iki vakarykščio mačo buvome jiems nusileidę 10 kartų ir iškovoję tik 2 pergales. Tiesa, abi jas iškovojome visai nesenai, kovojant B lygoje, tad tikėjome, jog galime juos įveikti.

Didžiausias klaustukas buvo kaip mums seksis kompensuoti rezultatyviausio ir naudingiausio žaidėjo Mindaugo Markevičiaus netektį, kuris patyrė traumą. Varžybas pradėjome užtikrintai, ypač gynyboje, per du kėlinius praleidome tik 31 tašką.

Su gera energija startavome ir trečiąjį, kurio metu įgijus +17 taškų persvarą galėjo atrodyti, kad liko lengvoji dalis - išlaikyti persvarą bei keliauti į Final4, tačiau Narestos vyrai pademonstravo, kad yra rimti vyrukai, bei suorganizavo įspūdingą spurtą, pataikė berods 6 tritaškius ir pasibaigus 3 kėliniui atsiliko tik 1 taškeliu.

4 kėlinyje vyko nervų karas, kuris tęsėsi iki pat paskutinių sekundžių. Naresta atsilikinėdama -3 paskutinę sekundę sugebėjo ,,parduoti'' teisėjams pražangą atakuojant iš tritaškio ir tik dėka nepataikytų baudų mes išvengėme pratęsimo bei keliaujame į Final4.

Labai džiaugiamės dėl šio rezultato, geriausia ką esame pasiekę per visą BC Teltonika istoriją. Pirmas Final4, kuomet tikrai neturime favoritų statuso ir nesvaigstame apie taures ar medalius, tad tikiuosi, jog įtampa mūsų nekaustys bei sugebėsime pademonstruoti geriausią savo versiją kovojant dėl apdovanojimų.

P.S. įdomu tai, kad anteinantį antradienį vėl teks tikrinti jėgas su Naresta ekipa, šį kartą Įmonių lygos pusfinalyje :)