Dar vieną dramą išgyvenusi „Taupa“ įgijo svarbų pranašumą

Ketvirtadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi „Vilniaus kolegijos“ (7-9) ekipa priėmė turnyro lentelėje greta esančią „Taupos“ (7-7) komandą.

Kaip ir buvo galima tikėtis, turnyro rikiuotės kaimynų akistatoje, kova vyko nuo pirmos iki paskutinės sekundės, o nugalėtojas išsisprendė tik prieš pat finalinę sireną.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, tačiau antrajame kėlinuke aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir dvikovos pusiaukelėje pasitikimo būdami priekyje (32:27).

Apie dramą, vykusią po didžiosios pertraukos, geriausiai pasako skaičiai - per visą antrą susitikimo dalį nė viena komanda nebuvo įgijusi didesnės nei 5 (!) taškų persvaros, tad galima tik įsivaizduoti, kokia įtampa tvyrojo Vilniaus kolegijos salėje.

Atmosfera aukščiausią tašką pasiekė pačioje susitikimo pabaigoje. Likus žaisti 15 sek. aikštės šeimininkai turėjo dviejų taškų deficitą (58:60), tačiau Mindaugas Gružys išprovokavo varžovų pražangą mesdamas iš toli, o vėliau pataikė visus tris baudų metimus - 61:60!

Visgi, likus žaisti 6 sek. svečių puolėjas Karolis Bielskis pataikė dvitaškį (62:61), lemiamoje atakoje studentų atstovas Karolis Bakanauskas nesugebėjo pasižymėti, o netrukus nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė sunkią „Taupos“ pergalę - 62:61.

Įveikę studentus Igno Pagalio auklėtiniai įgijo prieš juos tarpusavio dvikovų persvarą.

Tai gali būti labai svarbu, nes panašu, kad būtent šios ekipos žais A lygos ketvirtfinalyje, o žinant kaip gerai šiame sezone „Vilniaus kolegija“ žaidžia savo aikštėje, šis pranašumas gali būti labai svarbus.